Zdejmowanie klątw oraz uroków

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna nadawana do adresata podczas trafnego rytuału magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś źle życzy i ta niedobrze życząca osoba albo wynajęty przez nią ekspert wyraża w trafnym rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, zatem odciążenia się od tego typu energii wypływających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, ponieważ tego gatunku zachowanie może dać zaostrzenie się czynienia klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest trafnym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają przeważnie osoby, które znalazły się na znanym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu odejścia z towarzyszem czy przypuszczają, iż partner odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak odpowiednio można obrazowo uszczegółowić magię miłosną – jako strategia na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za całkowitą cenę. Czy urok magia miłosna jest dobrym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości? To zdobycie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a wygląda bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A gdy go nie otrzymamy, potrzeba pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś oczekuje i mocna miłość, która się nie zakończy, i intensywne zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego rytuału czy zaklęcia.

Najmocniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różne niekorzystne wydarzenia: nadzwyczajne zbiegi okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy klęski, zarówno materialne jak i niematerialne, odczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu wydarzeń, wszystkie starania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieustannie zyskujesz zawodu. Pozostaje, że całe lata egzystujemy w takim stanie, uznając, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być różnorodne i rodzaj zastosowania energii. Przyjmuje się więc, iż jeśli ktoś ma nieuczciwe cele i kombinuje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko sztuka szkodzenia innym ludziom, lecz cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która częstokroć pozwala na zrozumienie, czemu nienawidzę tej osoby, czemu zamierzam jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego przyjdzie dla mnie i dla innych? Praktyczne uprawianie magii, to zręczność rozrostu na każdej względnej powierzchni etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, doświadczeń, że niepotrzebne są wszelkie działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa strona urok magia miłosna zapraszamy.

2 komentarze

  1. Świetny artykuł, od bardzo dawna sądziłem, że to zgodność z rzeczywistością

  2. Zwyczajowo nie piszę komentarzy, ale ten napis jest bardzo atrakcyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *