Idealny garaż

W tym momencie większość z nas marzy o wygodnym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie trzeba skrobać szyb, albo odśnieżać zalegającego na aucie śniegu. Garaż zaręcza całkowicie korzystniejsze możliwości, tego rodzaju jak:

  • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego samochodu.
  • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    korzystne czynności obsługowe w danym garażu możemy wykonać samodzielnie.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy gotówkę mając garaż. Przecież starannie, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy indywidualnie, tego typu nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się znacznie. Lecz aby garaż był wyjątkowy powinniśmy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domku

To wspaniałe rozwiązanie. Czasami tego rodzaju garaż mamy sposobność wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i posiadamy niedrogi i szybko przygotowany taras. Trzeba tak zaplanować domek, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na tego typu nasz taras. Oczywiście w danych oknach musicie zamontować żaluzje albo cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Sprawdzona firma ma w ofercie:
moskitiery Szczecin województwo zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży rolet, żaluzji, plisów.

2 komentarze

  1. Świetny artykuł, od dawna myślałem, że to zgodność z rzeczywistością

  2. Fajny art, jednakże odczytywałem ciekawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *