Doskonały garaż

W tym momencie wielu z nas marzy o własnym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne ranki nie musimy skrobać szyb, albo odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż zaręcza całkowicie lepsze sposobności, tego rodzaju jak:

 • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi naszego samochodu.
 • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
  dobre czynności obsługowe w danym garażu mamy okazję zrobić samodzielnie.
 • A więc ewidentnie oszczędzamy pieniądze posiadając garaż. Przecież starannie, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy samemu, dana nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się mocniej. Ale aby garaż był wyjątkowy musimy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domku

To wspaniałe rozwiązanie. Czasem taki garaż mamy okazje wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i mamy tani i natychmiast wykonany taras. Należy tak zaplanować dom, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na taki wasz taras. Oczywiście w takich oknach warto założyć żaluzje lub cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które nas zainspiruje.

Sprawdzona firma wykonuje:
żaluzje Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w produkcji żaluzji, rolet, plisów.

9 komentarzy

 1. Trochę się z tym zgadzam, chodź nie całkiem

 2. Od paru dni przeczuwałem, że tak może być.

 3. Ciekawa stronka, pozdrawiam!

 4. Przyciągające, jednakże generalnie to znam bardziej interesujące nowości.

 5. Całkiem atrakcyjny wpis

 6. Zwyczajowo nie piszę komentarzy, ale ten napis jest bardzo atrakcyjny.

 7. Ciekawe, lecz ogólnie to znam ciekawsze nowości.

 8. Odjazdowy art, jednakże odczytywałem ciekawsze.

 9. Świetny artykuł, od dawna rozmyślałem, że to zgodność z rzeczywistością

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *