BHP w zakładzie pracy

Temat sławnego BHP, czyli Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest popularny od wielu lat. Mimo tego, że szkolenia bhp odbywają się systematycznie, nadal dochodzi do wypadków w pracy. W nie wielu zawodach ryzyko wypadkowe jest większe, w innych niewielkie. Tak było przez cały czas i wbrew najszczerszych chęci pracodawców, jest zatem nie do uniknięcia. Lecz, by być w zgodzie z prawem i posiadać spokojne sumienie, każdy pracodawca ma zadanie poddać niezbędnemu szkoleniu swoich pracowników. W momencie szkoleń z zakresu BHP wykładowcy przekazują mnóstwo niezbędnego materiału. Mowa jest głównie o:

 • genezach wypadków
 • o postępowaniu, gdy tego rodzaju wypadek w tym momencie się zdarzy
 • o sposobach stronienia od wypadków na niepewnych stanowiskach pracy
 • o przeciwdziałaniu wypadkom
 • powierzana jest także dyrektywa bezpieczeństwa pożarowego

Innowacyjne metody szkolenia w mieście Katowice

Bardzo cudowną metodą są szkolenia on-line. Ich najważniejsze walory, to atrakcyjniejsza cena, a także dostępność dla znacznie większej liczby słuchaczy. Weźmy tytułem przykładu chociażby Chorzów oraz Katowice. Teoretycznie miasta znajdują się blisko siebie. Jednak jeżeli firma miałaby swoje oddziały w tych dwóch miastach, nie dałoby się przeszkolić jej pracowników za jednym razem. Przy nowoczesnym szkoleniu przez internet pracodawca ustala termin szkolenia, zbiera własnych pracowników przykładowo w salach konferencyjnych o jednej, umówionej z wykładowcą godzinie. Zostają włączone sprzęty komputerowe z dostępem do internetu i wykładowca zaczyna wykład. W takim przypadku macie okazję przeszkolić wiele osób równocześnie i to w dwóch różnych oddziałach.

Świetne!

Wykładowca odbywa jeden wykład nie wychodząc ze swojego gabinetu, a nie kilka wykładów w paru miejscach. Dzięki czemu firma gwarantująca propozycje szkoleniowe jest w stanie zaproponować całkowicie właściwą cenę i lepsze terminy szkoleń. To samo dotyczy osób nowo zatrudnionych. Osoba szkoląca nie musi dojeżdżać za każdym razem, gdy pracodawca zatrudni nowego pracownika. Nowy pracownik siada przed sprzętem komputerowym, wysłuchuje wykładu, ma możliwość zadawać pytania, gdy jest coś dla niego niezbyt dobre. Jest to doskonałe narzędzie, jakie pomoże pracodawcom obniżyć koszty szkoleń. Natychmiast musicie sobie na tego rodzaju formę współpracy zgodzić się.

Informacja na: szkolenia bhp on-line – na stronie http://best-bhp.pl

7 komentarzy

 1. W poniedziałek również o tym słyszałam, to zdoła być Ciekawe.

 2. Odjazdowy art, jednakże czytałem ciekawsze.

 3. We wczorajszym dniu również o tym słyszałam, to może być zajmujące.

 4. Fascynujące, lecz ogólnie to znam bardziej interesujące wiadomości.

 5. też wpisze zapisek. Szałowa stronka. Pozdrawiam

 6. również napisze zapisek. Fajna stronka. Pozdrawiam

 7. Atrakcyjne, czekam na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *